D L D celebrating 1 year online! (9.May)

October 2010

Podzimní prázky aneb (asi) poslední říjnoví článek

31. october 2010 at 20:41 | DailyDemi |  I am writting... // my diary.♥
avatar

Diary:Ahojky, jak pak jste si užili podzimní prázdniny?? Já moc dobře. Byla jsem na horách v Krkonoších ve Špindlerově mlýně. Každý den jsme chodili na túry(to zas nebylo tak dobrý). Slavili jste tenhle rok Haloween(u nás v CZ dušičky) já ne, protže jsem byla pryč. A slavíte doma Haloween, jak??? My moc ne.

Blog:Mám nový design od Sell(sellist.blog.cz) je skvělý a tak bych chtěla Sell(mému affku) poděkovat tady před vámi :D.
Také tu už budu častěji a jsem moooooooooooooc ráda, že mám takovou návštěvnost! V 20:36_________
toplist

→Utajená kontrola affíků

25. october 2010 at 18:15 | DailyDemi |  Affs
Chci jen vidět kdo s mích affilates obíhá a kdo NE! Takže sem se zapisujte až do 1.11.2010 :)

Napiš:
1.Nick
2.Blog
3.Jak často obíháš?
4.Chceš být nadále mít AFF?


LOVE (yo)U
DailyDemi

Hledá se spoluadminka!

23. october 2010 at 17:14 | DailyDemi |  Site & Info - D L D
Hledá se spoluadminka na blog DemiiLovatoDaily.blog.cz
Rozhodla jsem se, že s blogem nekončím! Ale potřebovala bych totální rekonstrukci blogu a také novou spoluadminku, která by sem dohlížela kdybych tu nebyla ale i jindy. Doufám moc, že se někdo takový najde! Blog bude pozastaven asi 2-3 měsíce a pak bude v provozu!

Zápis spoluadminek:

1.Jméno
2.Blog(měla by mít)
3.E-mail(musí mít!)
4.Proč chceš být spoluadminka?
5.Máš rád/a Demi Lovato?
6.Pravidla ti pošlu e-mailem!O.K?

DailyDemi

Blog???

22. october 2010 at 21:01 | DailyDemi |  Site & Info - D L D

Asi KONČÍM s blogem. Nebo se za čas vrátím. Zatím pa

DAILYDEMI


♥ 1×12 The Heartbreak Kids Episode Caps!

12. october 2010 at 21:01 | DailyDemi |  Sonny with a Chace
Fotečky z Sonny with a Chace.

♥ Magazine Scans Adds

12. october 2010 at 21:00 | DailyDemi |  Skany z časopisů
Demi v BOP MAGAZINE!

NESTÍHÁM!!!

10. october 2010 at 8:41 | DailyDemi |  Site & Info - D L D
Promiňte, ale nestíhám...tak budu mít do konce měsíce POZASTAVENo:( Je mi to moc líto, ale jinak se to nedá udělat. Potom bude SNAD blog  v provozu. Moc se omlouvám těm kteří si u mě objednali design. Udělám ho, ale až budu mít čas. Děkuju za pochopení DAILYDEMI


OMLUVA

3. october 2010 at 19:37 | DailyDemi |  Site & Info - D L D
SOURCE:www.DEMIILOVATODAILY.blog.cz

Promiňte, že jsem tady o víkendu nebyla. Měla jsem hrozně práce se školou, hlavně matika a fyzika:( Prostě nestíhám a tak tu tenhle týden budu asi jenom ve středu a v neděli, nevím to samozřejmě jistě. A tam prosím affka přijměte omlúvu, že tu tento tden nebudu. A taky mi prosím hlásněte na http://anime-kate.blog.cz/1010/1-kolo-sonb#komentare. Jsem tam jako DailyDEmi. DĚKUJU MOCKRÁT! Vaše DailyDEmi


Rozhovor s Demi Lovato" Do svých vystoupení dávám úplně všechno!" (Camp Rock 2:The Final Jam)

1. october 2010 at 20:22 | DailyDemi |  Camp Rock 2: The Final Jam


Demi Lovato

DEMI LOVATO JE ZPÁTKY S JĚŠTĚ VYCHYTANĚJŠÍMI HUDEBNÍMI ČÍSLY.

V Camp Rock 2:The Final Jam se Demi Lovato vrací jako Mitchie, vyjímečně talentovaná huddebnice a tanečnice, která má to štěstí, že může v Camp Rocku  strávit už druhé léto. Zaneprázdněná mladá herečka si ve svém programu našla pár minut, během jsme ji pto vás vyspovídali.

Doba mezi natáčením Camp Rocku a Camp Rocku 2:The Final Jam pto tebe byla hodně hektická. Jak všechno zvládáš?
Od natáčení Camp Rocku se toho hodně změnilo. začala jsem pracovat na své vlastní televizní show Sonny with a Chance a dvakrát jsem s kapelou vyrazila na turné(pokaždé během léta). Bylo to bláznivé.Vždycky jsem si myslela, že práce před kamerou je mnohem náročnější než koncertování, ale pro mě je to úplně naopak. Po každém vystoupení jsem úplně vyřízená. Chci, aby moje vystoupení byla perfektní, což mě stojí neskutečné množství energie. Návrat k natáčení Camp Rocku pro mě znamená malé prázdniny. Během natáčení se opravdu cítímm jako na táboře. Opět jsem se sešla se starými známými, vypadla z kolotoče všedních dní, dny jsou plné zábavy a smíchu.... zkrátka jako na letním táboře.
Je hudba v Camp Rocku 2: TheFinal Jam odlišná od té v prvním filmu?
Rozhodně. V Camp Rocku se prolínalo mnoho hudebních stylů a žádný neměl navrch. V druhém pokračovaní je spousta hip-hopových písniček a podle mého názoru se také hodně vylepšila choreografie. Tentokrát také uvidíte mnohem víc tanečníků. Například během písně "Can´t Back Down" tančíme jako profesionální skupina. Uvidíte dokonce i break-dancery s profi vystoupeními. Myslím, že celý druhý film je větší a lepší. Věřím, že spousta lidí bude ohromena profesionalitou, s jakou jsou jednotlivá hudební a taneční čísla předváděna.
Kterou z písní z druhého filmu máš nejradši?
Je jich spousta! V porovnání s předchozím filmem je zde mnohem víc hitů, které se mohou stát hymnami part nebo jednotlivých fanoušků. V prvním filmu byla jen dvě velká taneční čísla, tady jich je hned několik. Mezi moje nejoblíbenější skladby patří "Can´t Back Down" a "It´s On". Nedokážu určit, kterou z nich mám nejraději. V písni "It´s On" mám větší taneční prostor, ale v písni "Can´t Back Down" se objevujegeniální věta: "Nevzdáme se a dokážeme všechno na světě!"

ZDROJ: Časopis Disney Camp Rock 2